Zuglói Békítő Team

Békés iskolák program célja egy olyan iskolai, óvodai légkör megteremtése, amely békés, erőszakmentes, ahová jó járni, ahol lehet tanulni és tanítani, játszani és alkotni. A programot az intézmény dolgozói (pedagógusok és a technikai személyzet), a gyerekek és a szülők, családok valósítják meg. Csodákat nem ígér, de a résztvevők aktivitásával, elköteleződésével és kreativitásával sikerrel valósítható meg a tartósan békés intézményi légkör. A program ehhez szemléleti és gyakorlati segítséget is ad, amire az iskolák és az óvodák támaszkodni tudnak.

A Zuglói Békítő Team szakemberei kerületi szinten támogatják a program mellett elköteleződő intézményeket. A csapat tagjai az iskolák, óvodák hívására a helyszínen segítik az érdeklődőket.

Adler Katalin
pedagógus, prevenciós koordinátor, Zuglói Közbiztonsági non-profit Kft.
adler@zknp.hu,
70/316-3941

Sándor Éva
pszichológus
brisa9999@gmail.com

A figyelmükbe ajánljuk a Zuglói Pedagógus Műhelyt is , ahol olyan témákat dolgozunk fel, melyek szintén a békés, biztonságos és elfogadó légkör kialakítását hivatott támogatni gyakorlati módszerekkel.

• Havonta 1 alkalom (2017-18-os tanévben szerda 14:15-16:15 között)
  • az intézményvezetők minden hónapban megkapják a következő alkalom meghívóját és plakátját
  • Helyszín: Zuglói Ifjúsági Centrum
  • Bővebben az egyes alkalmakról itt: http://www.zknp.hu/