Zuglói Békítő Team

Békés iskolák program célja egy olyan iskolai, óvodai légkör megteremtése, amely békés, erőszakmentes, ahová jó járni, ahol lehet tanulni és tanítani, játszani és alkotni. A programot az intézmény dolgozói (pedagógusok és a technikai személyzet), a gyerekek és a szülők, családok valósítják meg. Csodákat nem ígér, de a résztvevők aktivitásával, elköteleződésével és kreativitásával sikerrel valósítható meg a tartósan békés intézményi légkör. A program ehhez szemléleti és gyakorlati segítséget is ad, amire az iskolák és az óvodák támaszkodni tudnak.

A Zuglói Békítő Team szakemberei kerületi szinten támogatják a program mellett elköteleződő intézményeket. A csapat tagjai az iskolák, óvodák hívására a helyszínen segítik az érdeklődőket.

Adler Katalin
pedagógus, prevenciós koordinátor, Zuglói Közbiztonsági non-profit Kft.
adler@zknp.hu,
70/316-3941