Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Bp. 14. kerület

Iskolánkban 2016 júniusában hangzott el a Békés Iskolák program bevezető előadása a Zuglói Békítő Team tagjainak: Sándor Évának és Adler Katalinnak előadásában. Mivel a program beindításának “motorja”, iskolapszichológusunk elment, így ideiglenesen elakadt a megvalósítás.
Szerencsére az új iskolapszichológus Hegyi Dorka is nyitott volt a program bevezetésére, így miután megismerte az intézményt és az itt tanító pedagógusokat, újrakezdte a toborzást. Közel 10-en jelentkeztek a Békítő Teambe.
Februártól rendszeres üléseket tartunk és részt kívánunk venni a Zuglói Békítő Team által szervezett képzéseken is. További tervünk a 2016/17-es tanévre az intézményi légkör felmérése és annak értelmében a következő tanév kampányainak megtervezése.