Békítős oklevelek iskolák számára

A tanévzárókon ne csak a tanulmányi és versenyeredményeket méltassuk. Az alábbi oklevelekkel elismerhetjük mindazok erőfeszítését, akik sokat tettek azért, hogy az iskolánk békés és biztonságos hely legyen. Képviseljük ilyen formában is az iskolai közösségünk értékeit, éljünk a lehetőséggel, hogy példaként állítsuk a közösség elé azokat is, akik a békítős szellemiségben viselkedtek: védelmezőként léptek fel, törekedtek arra, hogy erőszakmentesen oldják meg a felmerülő konfliktusokat és problémákat.

Az alábbi oklevelek nemcsak egyes diákoknak, hanem osztályközösségeknek, szülőknek, pedagógusoknak, sőt az iskola egyéb dolgozóinak is adhatóak. Hiszen ők mind a közösség tagjai, mind felelősek az iskolai légkörért, annak biztonságosságáért.

Gyerekek számára:

Osztályok számára:

Pedagógusok számára:

Szülők számára:

Iskolai dolgozók számára:

Az okleveleket Zrubecz Szilvia, az ELTE hallgatója készítette 2020. májusában a Békés Iskolák program számára.

PDf formátumban az összes oklevél egyben letölthető:   Békítős oklevelek ( Oklevél_Békés_Iskolák.pdf : 513,8 KB )

Vélemény, hozzászólás?